Leicester City – Watford FC – Czy padnie bramka w 1 połowie? Ile można wygrać?

Zakłady bukmacherkie LV BET zapraszają do obstawiania angielskiej Premier League. W tym tygodniu gracze bukmacherscy mają w czym wybierać jeśli chodzi o angielską piłkę. Mecz – Leicester City – Watford FC może nie jest atrakcyjny dla kibica piłkarskiego, ale dla osoby interesującej się bukmacherką już tak.

Pomiędzy drużynami jest zaledwie 5 punktów różnicy. Na samym początku sezonu to Watfrod było wyżej w tabeli i radziło sobie naprawdę bardzo przyzwoicie. Jednak w ostatnich tygodniach znacznie obniżyło loty, co sprawiło że drużyna ta spadła na 10 miejsce, które i tak jest bardzo dobrą pozycją biorąc pod uwagę potencjał tego zespołu. Leicester natomiast zajmuje 8 miejsce jednak do europejskich pucharów strata jest chyba zbyt duża aby włączyć się do walki o chociażby Ligę Europy.

Lv bet (oferta dostępna na stronie internetowej) za zwycięstwo Leicester oferuje 2 zł natomiast za wygraną Watford ponad 3 zł! Niezależnie więc od wyniku w przypadku trafienia możemy zarobić duże pieniądze. Jaki zatem wybrać typ? W takich spotkaniach bezpiecznie stawiać remis, ale zagramy nieco odważniej i wybierzemy wygraną Leicester. To ciągle mocna drużyna mająca ciekawych piłkarzy więc myślimy, że poradzą sobie z przeszkodą pokroju Watford.

Pełna oferta lv bet zakładów bukmacherskich na stronie internetowej tego operatora zakładów sportowych. Linki do bonusów na start w tabeli pod spodem.

 

Redakcja