8.03 La Liga – Deportivo Alaves vs Real Betis – Promocje u bukmacherów internetowych na mecz Deportivo vs Betis

Który polski bukmacher specjalizuje się w Primera Division

Hiszpańska Primera Division czy La Liga, to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejsza liga piłkarska na świecie. Także w Polsce grono widzów i fanów hiszpańskiej ekstraklasy jest ogromna, o czym oczywiście wiedzą doskonale polskie zakłady bukmacherskie stacjonarne oraz internetowe. Dlatego dobry kurs na najbliższy mecz 12 marca pomiędzy szesnastym w tabeli Deportivo a dziesiątym Realem Betis, można znaleźć z powodzeniem na praktycznie każdej witrynie oferującej legalne zakłady online w Polsce.

Przed porównaniem kursów u poszczególnych bukmacherów warto najpierw zastanowić się nad rozstrzygnięciem tego spotkania. Deportivo w tym sezonie namiętnie traci punkty oraz gole (10 wygranych meczów, 16 przegranych i 39 straconych goli w 27 kolejkach to dość kiepska średnia). Goście, którzy przybędą na stadion Deportivo 12 marca, to drużyna ze środka tabeli (11 wygranych i 12 przegranych meczów, 43 gole zdobyte i 52 stracone). Można więc śmiało stwierdzić, że 12 marca zagrają ze sobą bardzo słabe defensywy La Liga w tym sezonie, ale siła ofensywna i organizacja gry gości robi znacznie większe wrażenie na bukmacherach i ekspertach.

Lista legalnych bukmacherów i ich propozycje kursowe

Większość bukmacherów wydaje się przekonywać do tego, że to jednak goście są nieznacznymi faworytami. Dlatego kurs proponowany m.in. przez bet website for europa na zwycięstwo gości to w tym wypadku około 2.50. Zwycięstwo gości analogiczny portal jest w stanie wycenić na kurs 3.50 lub wyższy. Stosunkowo wysoki kurs (powyżej 3.00) bukmacherzy w Polsce i Europie proponują również za prawidłowe wskazanie remisu w tym spotkaniu. Za wpłacone 10 złotych, prawidłowe wskazanie remisu u praktycznie każdego legalnego bukmachera pozwoli zainkasować wygraną rzędu 30 złotych.

Autor: DS

Redakcja