29.01 La Liga – Remis warto postawić na mecz Celta Vigo – Real Betis Balompié?

Obstawianie ligi hiszpańskiej zawsze kojarzy się z pewniakami na Real czy Barcelonę. Jednak gorąco zachęcamy was do zapoznania się z meczami innych drużyn, bo bardzo często to właśnie na takich zdarzeniach można zarobić najwięcej. Dziś oczy kierujemy na STS. Oferta jaka została przygotowana na ten weekend zawiera min. mecz Celta Vigo – Real Betis Balompié.

Zaliczający przyzwoity sezon Celta Vigo ciągle liczy się w grze o możliwość występu w Lidze Europejskiej. 29 stycznia 2018 roku może po raz kolejny dopisać 3 punkty do tabeli, a to wszystko za sprawą zwycięstwa nad Realem Betis. To również nie jest najsłabsza drużyna, jednak z pewnością ustępuje klasą Celcie. Według STS Zakładów Bukmacherskich to gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Kurs 1.76 jest o wiele wyższy niż w przypadku Barcelony czy Realu. Potencjalna wygrana również będzie o wiele wyższa. Zakłady bukmacherskie STS w przypadku ligi hiszpańskiej zawsze (jak każda firma) faworyzują wielkich gigantów z La Liga, jednak trzeba przyznać że kursy w przypadku tego meczu są naprawdę dobre. Całą ofertę znajdziecie po kliknięciu w odnośnik.

Mecz jest do obstawienia w STS. Online, czy w placówce stacjonarnej – nie ma to większego znaczenia. Liczcie się z tym jednak, że tradycyjna metoda odbierze wam możliwość śledzenia zmian kursów na bieżąco.

Redakcja