28.02 Ekstraklasa – Sandecja Nowy Sącz vs Zagłębie Lubin – Sandecja musi ten mecz wygrać. Stawiamy 1x

Każdy z was, kto wykorzystał linki lvbt (kod promocji) nie żałuje tej decyzji. Piszecie do nas, że jesteście bardzo zadowoleni z tego legalnego bukmachera. Jeśli jeszcze nie macie tam konta, to zapraszamy do skorzystania z oferty zakładów bukmacherskich LVBET. Dobrą okazją do wypróbowania tej firmy jest mecz Lotto Ekstraklasy pomiędzy Sandecją Nowy Sącz, a Zagłębiem Lubin.

Będąca ostatnia w tabeli Sandecja Nowy Sącz już z nowym trenerem musi na gwałt szukać punktów, które dadzą utrzymanie w Lotto Ekstraklasie. Zagłębie Lubin walczy ciągle o grupę mistrzowską. Są blisko wywalczenia celu, bowiem 9 miejsce, które zajmują przy podziale punktów nadal będzie oznaczać grupę spadkową. Jednak ósma w stawce Arka Gdynia ma tyle samo punktów.

Miedziowi doskonale więc wiedzą po co przyjeżdżają do Nowego Sącza. Lv bet zakłady bukmacherskie w swoich przedmeczowych zapowiedziach nie wskazują wyraźnego faworyta. Sandecja przy wsparciu miejscowej publiczności powinna postawić się wyżej notowanym rywalom. Naszym zdaniem będziemy tutaj świadkiem jeśli nie sensacji to na pewno małej niespodzianki. Dlatego obstawiamy podpórkę – 1X ze wskazaniem na drużynę gospodarzy. Kurs na takie rozwiązanie jest całkiem przyzwoity, a ryzyko o wiele mniejsze od tradycyjnego 1X2. Jeśli ktoś koniecznie chce postawić na Zagłębie Lubin to w tym wypadku dobrym pomysłem jest rozważenie handicapu.

 

Redakcja