24.04 NBA – Play offs 2018 – Utah Jazz – Oklahoma City Thunder – Bukmacherzy typują: bez rozstrzygnięcia po 4. meczu Jazz-Thunder?

Najlepsi bukmacherzy też mają problem. Obstawisz trafnie?

Zarówno Utah Jazz, jak i Oklahoma City Thunder już długo nie mieli do czynienia z prawdziwym sukcesem w NBA. I nie mowa tu o mistrzostwie dywizji – Jazzmani byli górą w Dywizji północno-zachodniej przed rokiem, zaś dwa lata temu ten zaszczytny tytuł przypadł Grzmotom. Mowa jednak o znacznie ważniejszych triumfach, jak choćby mistrzostwo Konferencji. W przypadku koszykarzy z Oklahomy ostatnia wygrana w swojej połówce drabinki miała miejsce w 2012 r., zaś Jazz… pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W tym roku niewiele wskazuje na to, aby którakolwiek z tych drużyn powtórzyła ten wynik. Internetowe zakłady bukmacherskie wiedzą, że zwycięzca tej pary zmierzy się z hegemonem, czyli Houston Rockets. A więc znowu druga runda będzie etapem nie do przebrnięcia.

Legalne bukmacherskie nie muszą rozstrzygać wyniku

Droga do finału Konferencji byłaby prostsza, gdyby którakolwiek z drużyn prezentowała o niebo lepszy poziom od drugiej z ekip. Tak się jednak nie dzieje, a stan rywalizacji wciąż skłania się w kierunku remisu. Niewykluczone więc, że buki i proponowane przez nich zaklady online zmuszone będą czekać na rozstrzygnięcie w siódmym, decydującym spotkaniu. To oczywiście melodia przyszłości, jednak już teraz nie możemy skreślać takiego rozwiązania. Bo i kursy bukmacherów niespecjalnie świadczą na korzyść którejkolwiek z ekip. Wprawdzie większe szanse daje się gospodarzom, to jednak różnica stawek nie pozwala na jednoznaczne pozbawienie szans Grzmotów. A o tym, czy w końcu w tej rywalizacji wyłoni się faworyt, przekonamy się po zakończeniu meczu w Vivint Smart Home Arena. Początek spotkania w nocy z poniedziałku na wtorek 24 kwietnia o 4:30.

admin