20.06 Grupa B spotkanie Portugalia vs Maroko – MŚ 2018r.

Czy to spotkanie to szansa dla uczestników zakładów bukmacherskich? Czy Ronaldo powtórzy swoją skuteczność z meczu z Hiszpanią? Jak na te i  inne wydarzenia tego spotkania wyglądają kursy firm bukmacherskich?

Zapewne na te, a także inne pytania dotyczące meczu Portugalia – Maroko, można znaleźć  odpowiedź, wchodząc na strony internetowe firm bukmacherskich. Faworytem i to zdecydowanym patrząc na kursy tych firm – 1,66 – 3,85 – 6,00 – jest zespół Mistrza Europy, czyli Portugalia. Drużyna mająca w swoim składzie tak fenomenalnego zawodnika, jakim jest C. Ronaldo, raczej nie powinna mieć kłopotów z pokonaniem typowego „średniaka”, jakim jest Maroko. Zarówno kibice, jak i uczestnicy zakładów bukmacherskich zadają sobie bardziej pytanie, czy i w tym spotkaniu C.Ronaldo będzie tak mocno zmotywowany jak w poprzednim, czy po raz n-ty pokaże swój kunszt piłkarski? A nie należy także zapominać o tym, że lider zespołu portugalskiego jest otoczony piłkarzami, którzy sami w sobie stanowią wartość dodaną. R.Quaresma, G.Guedes, A.Silva, J.Moutinho, B.Silva I pozostali, to kluczowi zawodnicy czołowych klubów piłkarskich Europy.

Ale to nie może oznaczać, że zespół Maroka powinien oddać pole bez walki. Tak zapewne się nie stanie. Wszak nawet dotychczasowe mecze rozegrane na Mundialu pokazały, że zespoły skazywane na porażki, potrafiły się niejednokrotnie przeciwstawić, i to z dobrym skutkiem, tym potencjalnie mocniejszym.Tacy zawodnicy jak A.Hakim, M.Benatia, A.Harit czy K.El Ahmadi wiedzą, na czym polega gra w piłkę i tanio skóry nie sprzedadzą. Do tego dochodzi zapewne świadomość, że porażka w meczu z Portugalią raczej kończy ich udział w tym Mundialu, i to dodatkowo ich zmotywuje. Tak, więc uważamy, że rozstrzygnięcie tego meczu leży w nogach i głowach jego uczestników, a wszyscy biorący udział w zakładach bukmacherskich w wyniku niespodzianki, której wykluczyć też nie należy,mogą liczyć na dużą porcję satysfakcji i nie tylko.

Autor: MS

Redakcja