17.02 Bundesliga – Augsburg vs VFB Stuttgart – Bawarczycy po zwycięstwo?

Przeglądając oferty legalnych bukmacherów w oczy rzucił nam się Forbet. Promocje na ten tydzień są bardzo kuszące – szczególnie na mecze Bundesligi. Zajmiemy się dziś meczem FC Augsburg vs VfB Stuttgart. Typujcie z nami!

Obie drużyny, pomimo różnicy w dorobku punktowym dysponuja bardzo ciekawym i mocnym składem. Zarówno w ekipie Augsburga i Stuttgartu są szybcy, techniczni piłkarze, którzy mogą zapewnić pełen emocji, szybki mecz który na pewno będzie się dobrze oglądało na antenie Eurosportu. Zatem co o tym meczu sądzi Forbet? Typy na to spotkanie faworyzują raczej drużynę Augsburga jednak VfB Stuttgart również nie jest zupełnie bez szans w tym starciu. Zróbmy z tego meczu zakład akumulownay. Forbet zakłady bukmacherskie lubią dawać specjalne oferty na takie ryzykanckie bety. Pierwszy zakład to zakład na bramki. Czujemy, że padną tutaj więcej niż 3 gole. Z czego pierwsze z nich padną w pierwszej połowie a conajmniej jeden w pierwszych 30 minutach.

Możemy również zaryzykować i obstawić dokładny wynik. Rezultat 2:2 pasuje nam do tego starcia idealnie. Forbet zakłady bukmacherskie bardzo premiuje ryzykantów. Wraz z atrakcyjnymi promocjami i bonusami na start wybór tego legalnego bukmachera wydaje się być najlepszym z możliwych.

 

Redakcja