13.01 Bundesliga – Zakład 1×2 Eintracht Frankfurt jest ulubioną opcją bukmacherów w meczu Eintracht Frankfurt – SC Freiburg

Po trwającej kilka tygodni przerwie zimowej do gry wraca Bundesliga. Fani niemieckiej piłki będą mieli zatem u bukmacherów (internetowych, ale i stacjonarnych) pełne ręce roboty. Forbet w swoich typach dnia umieścił mecz Eintracht Frankfurt – SC Freiburg. Przyjrzymy się zatem, na kogo warto postawić w tym spotkaniu.

Zakłady 1X2 a więc takie, gdzie typujemy zwycięstwo gospodarzy, gości bądź remis są nie tylko ulubionymi zakładami bukmacherów, ale i również graczy. I właśnie na taki typ dzisiaj stawiamy. Oczywiście krzyżyk ląduje przy ekipie Eintrachtu Frankfrut – drużynie z górnej połowy tabeli, która podejmuje na własnym stadionie ekipę walczącą o utrzymanie. Za zwycięstwo gospodarzy Forbet płaci około 1.80 co w naszej ocenie jest całkiem dobrą stawką. Oczywiście stawki na remis i na wygraną Freiburga są jeszcze większe, ale prawdopodobieństwo jest naszym zdaniem zbyt małe aby ryzykować aż tak bardzo. Szalone kupony zostawmy na inną okazję. Eintracht Frankfurt powinien bez większych problemów wygrać ten mecz, choć jest szansa że straci jakąś bramkę to powinien odpowiedzieć przynajmniej jednym golem więcej.

W obu zespołach wszyscy piłkarze są zdolni do gry, więc przewidywania nie są obarczone żadnym dodatkowym ryzykiem. Forbet zakłady bukmacherskie obok tradycyjnych kuponów 1X2 oferuje również wiele innych zakładów. Wszystkie z nich można zobaczyć po zarejestrowaniu. Specjalny link afiliacyjny z bonusem na start znajdziecie pod spodem.

Redakcja