10.02 Premier League – Everton – Crystal Palace. Sąsiedzi z tabeli podzielą się punktami? A może Rooney zapewni wygraną. Zobacz.

STS online to zbiór niemalże wszystkich dostępnych spotkań piłkarskich, które odbywają się w dany dzień na całym globie. Sprawdziliśmy więc ofertę tego legalnego bukmachera i wybraliśmy najlepsze spotkania specjalnie dla was. Jednym z nich jest potyczka Evertonu z Crystal Palace. Czy będzie to kolejny bardzo dobry mecz Wayne’a Rooneya?

Obie drużyny to praktycznie sąsiedzi w tabeli bowiem dzielą ich raptem 4 punkty. Everton jest oczywiście wyżej i zajmuje miejsce dokładnie po środku stawki. Grając w roli gospodarza ustawiają się automatycznie w roli faworytów tego starcia. STS Zakłady Bukmacherskie za zwycięstwo ekipy Rooneya płacą około 2,40 więc jest to bardzo dobra stawka. Zwycięstwo Crystal Palace wyceniane jest w stosunku 3:1. Dobre kursy zgarniemy również za kolejną bramkę żywej legendy angielskiej piłki, która w tym sezonie postanowiła wrócić na stare śmieci. Rooney skończy więc karierę tam, gdzie ją zaczął czyli w rodzinnym Liverpoolu. Obstawiamy więc skromne zwycięstwo Evertonu przy wydatnym udziale Rooneya, który naszym zdaniem strzeli w tym spotkaniu bramkę. Zakłady bukmacherskie STS to polski, sprawdzony i oczywiście legalny internetowy bukmacher, oferte tego bukmachera jak również pozostałych znajdziecie na naszych stronach.

 

 

Redakcja