08.03 Liga Europy – Olympique Marsylia vs Athletic Bilbao – Polscy bukmacherzy – opinie Liga Europy.

Jak polscy bukmacherzy widzą spotkania 1/8 finału Ligi Europy a szczególnie pomiędzy Olympique Marsylia i Athletico Bilbao?

Firma Etoto zakłady bukmacherskie w swoich sugestiach nieznaczną przewagę daje w tym meczu drużynie gospodarzy. Typują następująco – 1,85 – 3,50 – 4,40. Część ludzi biorących udział w zakładach bukmacherskich to gracze, którzy opierają swoje działania na statystykach, wyliczeniach, analizach i opiniach. A tych danych dostarczają właśnie strony internetowe polskich legalnych bukmacherów. I ma to niewątpliwie wpływ na przyrost ilościowy nowych graczy biorących udział w zakładach legalnie działających na polskim rynku bukmacherskim firm. Ale również nie mniejszy wpływ na zainteresowanie zawodami sportowymi ma ich poziom i dostępność. A takimi są mecze piłkarskie. One nieustająco cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów na całym świecie. Także i ten mecz pomiędzy Olymique i Athletico Bilbao, mimo, że oba kluby mają niezłe drużyny, ale obu do światowej ekstraklasy sporo brakuje, mają swoich zagorzałych kibiców, dla których tylko te kluby się liczą.

Mimo tego, że zespół z Marsylii aktualnie zajmuje 3 miejsce w lidze francuskiej, a Athletic Bilbao dopiero 14 miejsce w La Liga, to ich obecną wartość sportową zweryfikuje jak zwykle boisko. Zespoły te już raz (w 2016 roku) spotkały się w Europa League i z tej konfrontacji zwycięsko wyszedł zespół hiszpański.

A jak ten dwumecz zakończy się tym razem?

Według nas należy dać wiarę opiniom i sugestiom przedstawianych przez polskich bukmacherów na ich stronach internetowych, ale wiadomo, że zawsze znajdą się i tacy, którzy wbrew wszelkim opiniom uważają, że to oni mają swoją sprawdzoną i wypróbowaną strategię i jej będą wierni. I to tylko możemy próbować zmienić.

Redakcja